Gemeenteraad

De gemeenteraad komt minimaal 10 keer per jaar samen. In Nijlen vinden de zittingen van de gemeenteraad normaliter plaats op de eerste dinsdag van de maand, om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. De zittingen van de gemeenteraad zijn openbaar.

Volgende zitting
De volgende vergadering van de gemeenteraad vindt plaats op woensdag 15 november 2017 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. De agenda voor deze vergadering vindt u 8 dagen voor de zitting HIER.

Verslag vorige zitting

Het verslag van de gemeenteraad van 3 oktober 2017 kunt u kortelings HIER lezen. 

Samenstelling gemeenteraad
In de gemeenteraad zetelen de 8 leden van het college van burgemeester en schepenen en 19 gemeenteraadsleden. Deze 27 leden van de gemeenteraad zijn als volgt verdeeld over de partijen, waarbij CD&V en Nijlen&U samen de bestuurscoalitie vormen.

- CD&V: 10 zetels. Fractieleider: Jan Moerenhout
- Nijlen&U: 4 zetels. Fractieleider: Glenn Moons

- Groen: 2 zetels. Fractieleider: Lien Du Four
- N-VA: 7 zetels. Fractieleider: Jinse Van den Bogaert
- Open-Vld: 1 zetel. Fractieleider: René Van Goubergen
- Vlaams Belang: 2 zetels. Fractieleider: Jan Zander

- 1 onafhankelijk raadslid: John Van Laer


De voorzitter van de gemeenteraad is Bert Celis (Nijlen&U).


Hieronder vindt u de gemeenteraadsleden, gerangschikt per partij.




CD & V

Dorien Van Assche -2

Dorien Van Assche
Akkerstraat 21c, 2560 Nijlen
T.: 0472 85 45 26
E.: dorienvanassche@hotmail.com 

Marcel BeirinckxMarcel Beirinckx
Bevel-Dorp 5, 2560 Bevel
T.: 0475/65 44 83
E.: beirinckxmt@hotmail.com

Karin Dillen
Nijlensesteenweg 84a 2560 Bevel
T.: 03/411 00 13
E.: karina.dillen@telenet.beKarin Dillen

Geert Mariën

Geert Mariën
O.L.Vrouwestraat 5, 2560 Kessel
T.: 0491/25 97 26
E.: geert.marien2@telenet.be

Groen

Ferdi Heylen
Terlakenweg 57 2560 Kessel
T.: 03/488 48 99
E.: ferdinand.heylen@pandora.beFerdi Heylen 2013

Lien Du Four 2013

Lien Du Four

Goorstraat 40, 2560 Nijlen

T.:
E.: lien.du.four@gmail.com 

Nijlen & U

Bert Celis

Bert Celis
Pastoriestraat 54, 2560 Kessel
T.: 0499/85 82 82
E.: bertcelis@gmail.com

Wendy Van Dyck
Bevelsesteenweg 35, 2560 Nijlen
T.: 0496 73 73 81
E.: wendy_vandyck@hotmail.com

NVA

Jinse Van den Bogaert 2013Jinse Van den Bogaert
Goorstraat 12 , 2560 Nijlen
T: 0486/41 29 30
E: jinse.vandenbogaert@gmail.com  

Johan Van Dessel 2013Johan Van Dessel
Mastenhof 5, 2560 Kessel
T: 03/489 37 01
E: johan.van.dessel3@telenet.be  

Andre Marien 2013

André Mariën
Laarstraat 37, 2560 Bevel
T: 0475/61 10 91
E: andre.marien1@telenet.be

August Diels

Krokusstraat 18, 2560 Nijlen

T: 0498 83 25 38 
E:  

Melissa Van Dessel 2013Melissa Van Dessel
Kerkevelden 51b, 2560 Nijlen
T: 0479/87 00 70
E: melissa.van.dessel@skynet.be  

Marleen Dobbeleir
Emblemsesteenweg 39, 2560 Kessel
T: 0495/52 23 29
E: marleen.dobbeleir@telenet.be    

Stefaan Bruyninckx

Herenthoutsesteenweg 142, 2560 Nijlen
T: 0478 34 32 99
E: stefaan.bruyninckx@telenet.be

ONAFHANKELIJK 

John Van Laer 2013

John Van Laer : ONAFHANKELIJK RAADSLID
Zandlaan 42, 2560 Nijlen
T: 0499/24 77 81
E: john.van.laer@telenet.be  

Open VLD

Rene Van Goubergen
Azalealaan 3 2560 Nijlen
T.: 03/481 89 40
E.: rene.van.goubergen@pandora.berene van goubergen 2013

Vlaams Belang

Jan Zander
Watertorenstraat 8a 2560 Nijlen
T: 03/481 89 29
E: jan.zander@skynet.beJan Zander

Ingrid Van Wunsel
Elsbroek 45 2560 Kessel
T.: 03/297 42 52
E: ingrdvw@hotmail.comIngrid Van Wunsel 2013

contact

Gemeente NijlenKerkstraat 42560 NijlenE info@nijlen.beT 03/410 02 11F 03/481 70 48
Google Maps Nijlen.img

openingsuren

openingsuren.imgSchrijf je in op de nieuwsbrief.img