Kom op 25 augustus mee lachen met Nele Bauwens aan Kessel fort

Gepubliceerd op  woensdag 5 aug 2026 om 14:12 uur

Lokaal bestuur biedt gratis vertier in een mooie groene omgeving

RTV Verklapt is een reeks sfeervolle zomeravonden vol verhalen en humor op dinsdagavonden tijdens de zomermaanden, telkens op een unieke openluchtlocatie bij jou in de buurt. Lokaal bestuur Nijlen investeert hier mee in en brengt zo een avond gratis vertier naar Nijlen. Dinsdag 25 augustus is het bij ons in Nijlen te doen, aan Kessel fort. Daar brengt de cabaretière, zangeres en actrice Nele Bauwens een warme, grappige en muzikale voorstelling.

Iedereen is welkom vanaf 19 uur. De voorstelling start om 20.30 uur. Vergeet zeker je eigen stoeltje of buitenzitje niet mee te brengen en geniet comfortabel van een gezellige avond in openlucht. Met een compilatie uit haar succesvoorstelling Nele Bauwens en de Zeven Schlagers neemt ze je mee naar het café van tante José, waar herinneringen, kleurrijke figuren en een ontembare jukebox samenkomen. Verwacht een heerlijke mix van humor, ontroering, ambiance en straffe verhalen, gebracht met indrukwekkend cabaret en muziek.

Wie is Nele Bauwens?

Nele Bauwens is en afkomstig uit het Pajottenland. Met haar rollen in Zone Stad en Spoed werd Nele officieel Flanders’ Sweetheart. Nele staat bekend om haar rake teksten, grappige observaties, de nodige zelfspot en intieme liedjes op piano. Verwacht je aan een avond volbloed cabaret, heerlijk verteld, knap geacteerd en voortreffelijk gezongen.

25 augustus 2026, Nijlen - Grasveld aan Fort Van Kessel


Binnenlocatie bij slecht weer: Githo Nijlen, Gemeentestraat 41

https://bekendinnijlen.be/beleef/verklapt-2026-nele-bauwens-kessel-fort/?e=105025


Thema's

Naar top