Tijdelijk enkelrichting tijdens werken in Torenvenstraat

Werken in twee fases vanaf 25 maart 

Vanaf 25 maart  zijn er werken voor nutsleidingen in Torenvenstraat, Meidoornlaan, Esdoornlaan en Eikenlaan. Voor de werken in de Torenvenstraat zijn er twee fases.

De eerste fase is vanaf het kruispunt met Emblemsesteenweg tot aan kruispunt met Vredestraat. Er is enkel verkeer mogelijk van de Emblemsesteenweg naar de Meidoornlaan toe. Er wordt ook een dubbelrichting noodfietspad aangelegd. Er is een omleiding voorzien langs de Vredestraat, daar verdwijnen tijdelijk de blokken. De Vredestraat wordt ook enkelrichting naar Emblemsesteenweg.

In de tweede fase wordt er in de Torenvenstraat gewerkt met verkeerslichten van aan kruispunt Meidoornlaan tot aan kruispunt met Berkenlaan. Tijdens de werken in het stuk Meidoornlaan richting Torenvenstraat wordt dit enkelrichting naar de Torenvenstraat. Er wordt een omleiding voorzien langs Torenvenstraat en Esdoornlaan.

Voor de werken in het andere deel Meidoornlaan, Esdoornlaan en Eikenlaan wordt er gewerkt met wisselend verkeer.