Verkeersmaatregelen voor halve marathon op 1 juni

Zoals al vele jaren het geval is, wordt er ook dit jaar in Nijlen weer een halve marathon georganiseerd. Die vindt dit jaar plaats op zondag 1 juni. Naast heel wat dorpsgenoten nemen ook heel wat lopers uit andere gemeenten hier aan deel.
Geen auto’s toegestaan op het parcours.
Om de veiligheid van al deze deelnemers, waarbij ook heel wat jonge lopertjes, te garanderen zullen de wedstrijden dit jaar gelopen worden op een gesloten parcours. Dit betekent dat er geen voertuigen toegelaten worden op het parcours. (zie afbeelding).
Deze (delen van) straten zijn afgesloten voor alle verkeer van 12 uur tot 18 uur.
De start ligt dit jaar in de Guido Gezellestraat, die wordt deels verkeersvrij van 13.30 uur tot 14.15 uur vanaf nummer 41.
De Beveslsesteenweg vanaf de spoorweglei wordt afgesloten maar niet verkeersvrij, de bewoners kunnen wel weg
Gelieve hier rekening mee te houden en uw auto op voorhand buiten het parcours te parkeren als u deze tijdens de wedstrijden nodig hebt om u te verplaatsen.