Aanbrengen glasvezelkabel in centrum Kessel-Dorp

Er zijn momenteel in Kessel-Dorp werken aan de werf van een woning nabij het oud-gemeentehuis. Om die reden is er tot 15 november geen doorgaand verkeer mogelijk via Kessel-Dorp.

De firma die momenteel in opdracht van een telecomoperator op meerdere plaatsen in de gemeente bezig is met de aanleg van een netwerk van glasvezelkabel, maakt van de gelegenheid gebruik om in Kessel-Dorp te werken. Op deze manier blijft de hinder beperkt.

Waar en wanneer?

Er zijn werken van 13 tot en met 15 november in Kessel-Dorp tussen de St.- Lambertusstraat en de Gasthuisstraat aan de zijde van de kerk. Ook in de Gasthuisstraat zelf wordt gewerkt.

Wat is de hinder?

  • Er wijzigt niets aan de omleidingen zoals die er al zijn voor de werken aan de woning.
  • De Gasthuisstraat is enkel toegankelijk voor plaatselijk verkeer. Bezoekers van het woonzorgcentrum kunnen met de auto tot aan de parking rijden. Ook fietsers en voetgangers kunnen passeren in de Gasthuisstraat.
  • Er kan niet geparkeerd worden op de parking aan de kerk.
  • Ter hoogte van de werken is er een noodvoet- en fietspad.