Noodzakelijke werken aan gasleidingen in Nijlen centrum eind november en rond half december

21
nov
2023

Fluvius gaat op het einde van deze maand en rond half december werken op drie plaatsen in het centrum van Nijlen. Ze moeten koppelputten maken naar gasleidingen. Deze zijn verouderd en kunnen in de toekomst mogelijk gevaarlijk worden. Noodzakelijke werken dus die uiteenvallen in drie fases, met wisselende hinder per fase.

Albertkanaalstraat enkelrichting van 27 tot en met 29 november

Je kan de Albertkanaalstraat niet inrijden van aan het kruispunt aan de kerk. In de richting naar Broechem volg je de omleiding via Gemeentestraat, Elsendonkstraat, Paashoekstraat, Katerstraat en Zwanenstraat.

Voetgangers worden langs de voetpaden geleid naar even kant van Albertkanaalstraat.

Kerkstraat enkelrichting van 12 tot en met 15 december

Ja kan enkel rijden in de richting naar het centrumkruispunt. De omleiding gaat via langs G.Gezellestraat en Bevelsesteenweg.

Voetgangers worden naar overzijde geleid via de zebrapaden. Fietsers moeten oversteken aan het zebrapad aan de kerk om richting Kerkstraat te rijden.

Statiestraat volledig onderbroken van 19 tot en met 21 december

Er is in beide richtingen geen verkeer mogelijk. De omleiding gaat langs G.Gezellestraat, Bevelsesteenweg en Kerkstraat.

Voor fietsers en voetgangers is er een corridor in het midden van de rijbaan voorzien.